Menu Zamknij

O kancelarii

Kancelaria Notarialna Notariusz Magdaleny Pach położona jest w centrum Krakowa, na parterze przedwojennej kamienicy przy ulicy Urzędniczej nr 20 (w części ulicy Urzędniczej znajdującej się pomiędzy ulicą Juliusza Lea a ulicą Czarnowiejską).

Takie położenie zapewnia dogodny dostęp zarówno dla osób zmotoryzowanych, korzystających z komunikacji miejskiej, jak i pieszych (wykaz linii autobusowych i tramwajowych znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt). Bezpośrednio przed budynkiem Kancelarii oraz wzdłuż sąsiadujących ulic dostępne są liczne miejsca parkingowe (strefa płatnego parkowania).

Klienci naszej Kancelarii mają zapewniony bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu, dzięki czemu mogą wykonywać płatności wynikające z zawieranych czynności notarialnych, zarówno na własnym sprzęcie komputerowym jak i na udostępnionym przez pracowników Kancelarii.

notariusz kraków

To co gwarantujemy naszym klientom to między innymi:

-możliwość bezpośredniego kontaktu z notariuszem przed dokonaniem czynności notarialnej, a nie tylko z pracownikami Kancelarii,

-możliwość ustalenia innych godzin dokonania czynności notarialnych, niż godziny urzędowania Kancelarii, bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tym związanych,

-bezpłatne porady prawne zakresie dokonywanych czynności notarialnych

-szybkie, terminowe i profesjonalne załatwienie sprawy.

W naszej Kancelarii Notarialnej uzyskają Państwo wyczerpujące informacje w zakresie możliwości prawnych dokonywanych czynności, dokumentów niezbędnych do sporządzenia aktu notarialnego, wysokości taksy notarialnej oraz podatków i opłat, których obowiązek pobrania spoczywa na Notariuszu.

W przypadku pojawienia się pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt w dogodny dla Państwa sposób. Odpowiemy na wszelkie Państwa pytania związane z zakresem świadczonych przez Kancelarię usług.

Szanując czas naszych klientów proponujemy dogodne możliwości kontaktu oraz elastyczne godziny pracy.

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku, a po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje możliwość dokonania czynności w innych godzinach jak również w soboty.

Z myślą o Naszych Najmłodszych Klientach został stworzony kącik do zabawy oraz oglądania bajek.