Menu Zamknij

Zespół

Kancelaria Notarialna prowadzona jest w formie dwuosobowej spółki cywilnej przez Notariusz Magdalenę Pach oraz Notariusz Aleksandrę Golec-Sionek.

Aleksandra Golec-Sionek Notariusz tel. +48 514 470 300

Notariusz Aleksandra Golec-Sionek jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Z notariatem związana od trzeciego roku studiów. Przed powołaniem na stanowisko notariusza odbyła aplikację notarialną w trybie etatowym oraz pełniła funkcję zastępcy notarialnego.

Obecnie razem z Notariuszem Magdaleną Pach prowadzi w ramach spółki cywilnej Kancelarię Notarialną w Krakowie przy ulicy Urzędniczej 20/4.

Magdalena Pach Notariusz tel. +48 514 470 301

Notariusz Magdalena Pach jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła Szkołę Prawa Francuskiego przy Wydziale Prawa i Administracji Jagiellońskiego w Krakowie. Podczas studiów przebywała na rocznym stypendium zagranicznym na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Caen Basse Normadie we Francji (Faculté de droit á l’Université de Caen Basse Normandie). Przed powołaniem na stanowisko notariusza odbyła aplikację notarialną w trybie etatowym oraz pełniła funkcję zastępcy notarialnego.

Obecnie wraz z Notariusz Aleksandrą Golec-Sionek prowadzi w ramach spółki cywilnej Kancelarię Notarialną w Krakowie, przy ulicy Urzędniczej 20/4.